Me räägime sama keelt paljudes maades: hobuste keelt.

 

1956 asutas Anton Böckmann koos oma abikaasa Brigittega väikese firma. Algselt toodetud ühehobusetreileritest on saanud laia tootevalikuga suur firma, mis pakub kvaliteetseid ja kõikidele nõuetele vastavaid hobuveotreilereid.  

Böckmann'ite pere suured kogemused erinevatel ratsutamise aladel väljenduvad kõikidel treileritel.  Igapäevane tegelemine hobustega on mänginud olulist rolli algusest peale - aastast 1956, mil töötati välja esimene treiler. Selline praktiline lähenemine pakub praktilisi lahendusi, täiendusi ja uuendusi tänapäevani. Böckmann keskendub ühele ja peamisele asjale: hobuse heaolu ja vajadused!

Tänasel päeval võetakse Böckmanni treilerit sama entusiasmiga vastu paljudes riikides. Ning loomulikult oodatakse meilt väljapaistva kvaliteedi, disaini ja funktsionaalsuse ning eriti pika kasutuseaga sõidukit – lühidalt, “esmaklassilist treilerit”.

Lõppude lõpuks pole Böckmanni kohusetundliku töö põhimõtted ettevõtte algusaastatest alates muutunud – nii et samaks on jäänud ka meie paljude entusiastlike klientide ootused!

 

Juba algusest peale: “Praktilised lahendused praktilistele olukordadele”.

Böckmann pakub “praktilisi lahendusi praktilisteks olukordadeks”. Armastus ja kirg hobuste vastu, tundlikkus ja teadlikkus loomadest ja nende vajadustest koos tehnilise oskusteabega olid treileri väljatöötamisel võtmekomponendiks juba algusest peale.

Mis veelgi tähtsam: need töötati välja “hobuste vaatevinklist”. See on alati olnud selgeks eeliseks ning Böckmann on seda põhimõtet säilitanud kuni tänaseni: hobuse heaolu on esmatähtis. Ettevõtte disainib oma treilereid jätkuvalt “seestpoolt väljapoole” – armastusest hobuste vastu.

 

Püsiv väärtus.

 

Böckmanni originaalne kvaliteet igas detailis. – Teie jaoks tähendab see vastupidavust ja suurepärast kaubanduslikku väärtust. Selle saavutamiseks kasutame üksnes kõrgeima kvaliteediga materjale ja kindlaid töövõtteid. Proovige ise järele!